Wczytuję dane...
O nas

 

Sklep internetowy pokorasenior.com prowadzony jest przez:

HPP GROUP Sp. z o. o.

Cieszkowskiego 22 lok.1, 85-052 Bydgoszcz

wyłącznego dystrybutora produktów marki "POKORA"

tworzonej z pasją, zrozumieniem problematyki opieki nad osobami starszymi i w oparciu o doświadczenia terapeutyczne.

"Pokora" to marka wysokiej jakości produktów, wspomagających aktywizację osób z zaburzeniami funkcji poznawczych oraz wpierające osoby dotknięte afazją.

Naszym wiodącym produktem są puzzle, wraz z którymi powstała nasza marka i myśl przewodnia „Opiekuj się z Pokorą”. Składają się z sześciu oraz dwunastu elementów. Ich wielkość, ilość i łączenie dostosowano do potrzeb osób starszych z otępieniem, dzięki czemu ich układanie z pewnością jest źródłem poczucia spełnienia i satysfakcji.

Specjalnie dobrana szata graficzna odwołuje się do wspomnień, dzięki temu nasze puzzle doskonale nadają się do wykorzystania w terapii reminiscencyjnej. Integrują i zachęcają do podjęcia rozmowy z opiekunami, w konsekwencji czego więź z podopiecznym umacnia się.

Wraz z rozwojem marki i wzrostem jej rozpoznawalności, oraz w odpowiedzi na potrzeby rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty produkty do komunikacji wspomagającej dla osób z afazją, które są prostym i tanim sposobem na ułatwienie komunikacji. Wśród produktów są opaski na rękę, plansze komunikacyjne i maty samoprzylepne. Na wszystkich znajdują się jednolite symbole umożliwiające wyrażanie potrzeb i emocji.

Wiemy, że nie da się zatrzymać procesu starzenia, ale można sprawić, aby życie osoby starszej było pełne godności i szczęścia.

click here to english version

Verteiler - Deutschland