Puzzle 12 elementów

Puzzle Pokora to innowacyjne, terapeutyczne rozwiązanie dla opiekunów, którzy chcą zapewnić wysokiej jakości zajęcie osobom cierpiącym na demencję w średnim i późnym stadium, z trudnościami w uczeniu się i ograniczoną mobilnością rąk.

Dla pacjentów z zaburzeniami pamięci ta 6-elementowa układanka będzie przyjemnym treningiem poznawczym. Jej duże elementy są łatwe do uchwycenia nawet dla osób z problemami ze zręcznością. Atrakcyjne fotografie doskonale nadają się do terapii reminiscencyjnej, zachęcają do rozmowy i ułatwiają komunikację między opiekunem a pacjentem.

Puzzle NARZĘDZIA

Puzzle Narzędzia doskonale nadają się do wykorzystania w terapii reminiscencyjnej, odwołującej się do wspomnień. Podopieczny, który miał smykałkę do majsterkowania, na pewno z przyjemnością wróci pamięcią do dawnych przeżyć, o które warto go zapytać. W zestawie załączona została informacja dla opiekuna z przykładami pytań, które mogą zainspirować do podjęcia rozmowy.

Puzzle DURSZLAK

Puzzle Durszlak nadają się do wykorzystania w terapii reminiscencyjnej, odwołującej się do wspomnień. Kuchenne przedmioty mogą skutecznie przywołać wspomnienia z czasów młodości, pobudzając tym samym pamięć związaną z codziennymi obowiązkami w kuchni. W zestawie załączona została informacja dla opiekuna z przykładami pytań, które mogą zainspirować do podjęcia rozmowy.

Puzzle PÓŁKA


Puzzle Półka doskonale nadają się do wykorzystania w terapii reminiscencyjnej, odwołującej się do wspomnień. Półka, na której znajduje się kilka przedmiotów związanych z kuchnią, może skutecznie pobudzić pamięć związaną z wyglądem kuchni z czasów młodości. Warto zapytać o te wspomnienia. W zestawie załączona została informacja dla opiekuna z przykładami pytań, które mogą zainspirować do podjęcia rozmowy.

Produkty Pokora dają nie tylko poczucie spełnienia, ale również komfort w użyciu, ze względu na duże, specjalnie zaprojektowane elementy. Nie da się zatrzymać procesu starzenia, ale można sprawić, aby życie osoby starszej było pełne godności i szczęścia.

Wymiary: 29,7 cm x 42 cm (A3)

Materiał: tektura

Waga: 0.137

Ostrzeżenia:

Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ostre krawędzie stanowiące ryzyko skaleczenia.