Puzzle 6 elementów

Puzzle Pokora to innowacyjne, terapeutyczne rozwiązanie dla opiekunów, którzy chcą zapewnić wysokiej jakości zajęcie osobom cierpiącym na demencję w średnim i późnym stadium, z trudnościami w uczeniu się i ograniczoną mobilnością rąk.

Dla pacjentów z zaburzeniami pamięci ta 6-elementowa układanka będzie przyjemnym treningiem poznawczym. Jej duże elementy są łatwe do uchwycenia nawet dla osób z problemami ze zręcznością. Atrakcyjne fotografie doskonale nadają się do terapii reminiscencyjnej, zachęcają do rozmowy i ułatwiają komunikację między opiekunem a pacjentem.

Puzzle TELEFON

Puzzle Telefon doskonale nadają się do wykorzystania w terapii reminiscencyjnej, która odwołuje się do wspomnień. Czerwony, stacjonarny telefon nawiązuje do doświadczeń z okresu młodości, dlatego w celu podjęcia rozmowy, warto zapytać podopiecznego o jego wspomnienia. W zestawie załączona została informacja dla opiekuna z przykładami pytań, które mogą zainspirować do podjęcia rozmowy.

Puzzle FILIŻANKA

Puzzle Filiżanka. Kawa kojarzy się z miło spędzonym czasem w gronie najbliższych i przywołuje przyjemne wspomnienia z okresu młodości, o które z pewnością warto zapytać. W zestawie załączona została informacja dla opiekuna z przykładami pytań, które mogą zainspirować do podjęcia rozmowy.

Produkty Pokora dają nie tylko poczucie spełnienia, ale również komfort w użyciu, ze względu na duże, specjalnie zaprojektowane elementy. Nie da się zatrzymać procesu starzenia, ale można sprawić, aby życie osoby starszej było pełne godności i szczęścia.

Wymiary: 21 x 29,7 cm (A4)

Materiał: tektura

Waga: 0.137

Ostrzeżenia:

Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ostre krawędzie stanowiące ryzyko skaleczenia.